Prepline Stainless Steel 1 Bowl Underbar Hand Sink with Faucet and Two Drainboards - 36" x 18" Prepline Stainless Steel 1 Bowl Underbar Hand Sink with Faucet and Two Drainboards - 36" x 18"
Prepline 74" Five Well Gas Hot Food Steam Table with Sneeze Guard and Undershelf Prepline 74" Five Well Gas Hot Food Steam Table with Sneeze Guard and Undershelf
Prepline 36" x 84" Single Aluminum Swinging Service Traffic Door with 9" x 14" Window Prepline 36" x 84" Single Aluminum Swinging Service Traffic Door with 9" x 14" Window
Prepline 60" Four Well Gas Hot Food Steam Table with Lighted Sneeze Guard and Sliding Doors Prepline 60" Four Well Gas Hot Food Steam Table with Lighted Sneeze Guard and Sliding Doors