Cookline CR60-10-NG Natural Gas 60" Commercial Range, 10 Burner, 2 Oven - 362,000 BTU Cookline CR60-10-NG Natural Gas 60" Commercial Range, 10 Burner, 2 Oven - 362,000 BTU
Prepline PAICM-3D Digital Control Automatic Coffee Maker with 3 Warmers - 120V Prepline PAICM-3D Digital Control Automatic Coffee Maker with 3 Warmers - 120V
Prepline 32" Two Well Gas Hot Food Steam Table with Enclosed Base and Sliding Doors Prepline 32" Two Well Gas Hot Food Steam Table with Enclosed Base and Sliding Doors
Cookline CR36-12G-LP 36" Liquid Propane 4 Burner Range with 12" Right Side Griddle and Standard Oven - 171,000 BTU Cookline CR36-12G-LP 36" Liquid Propane 4 Burner Range with 12" Right Side Griddle and Standard Oven - 171,000 BTU
Prepline 18" X 36" 119 lb. Stainless Steel Underbar Ice Bin, 12" Bowl Depth Prepline 18" X 36" 119 lb. Stainless Steel Underbar Ice Bin, 12" Bowl Depth
Cookline CR36-24G-NG 36" Natural Gas 2 Burner Range with 24" Right Side Griddle and Standard Oven - 131,000 BTU Cookline CR36-24G-NG 36" Natural Gas 2 Burner Range with 24" Right Side Griddle and Standard Oven - 131,000 BTU
Prepline 18" X 24" 77 lb. Stainless Steel Underbar Ice Bin, 12" Bowl Depth Prepline 18" X 24" 77 lb. Stainless Steel Underbar Ice Bin, 12" Bowl Depth