Coldline CBB-72G-SL 72" Sliding Glass Door Back Bar Cooler, Black Coldline CBB-72G-SL 72" Sliding Glass Door Back Bar Cooler, Black
Coldline CBB-48-T 48" Underbar Height Swing Solid Door Back Bar Cooler, Black Coldline CBB-48-T 48" Underbar Height Swing Solid Door Back Bar Cooler, Black
Unity U-BB1 24" Countertop Swing Door Merchandising Bar Cooler Unity U-BB1 24" Countertop Swing Door Merchandising Bar Cooler